Virtuální světy

Informace o virtuálních světech

Kitely

Nastavení prohlížeče

Přihlašovat se Kitely můžete dvěma různými způsoby. První z nich je najít svět, do kterého se chcete přihlásit na webu, kliknout na tlačítko Enter World a počkat na automatické otevření přednastaveného prohlížeče, který vás přihlásí do Kitely ve zvolené lokalitě.

Pokud jste ale zkušenější uživatelé, používáte více prohlížečů nebo se potřebujete přihlásit prohlížečem, který Kitely nespouští automaticky, máte i volbu přihlásit se “klasicky”

Přihlašte se do svého účtu v Kitely a přejděte do Settings. Odkazem Show Viewer login details otevřete okno, ve kterém uvidíte svoje heslo, poprvé to bude vygenerovaný řetězec znaků. Toto heslo si můžete změnit na takové, které si budete snáze pamatovat.

 

Spusťte svůj oblíbený prohlížeč, který má Grid Manager a nastavte v něm Kitely podle zobrazených informací.
Podrobný návod v angličtině s obrázky.
Pokud se budete přihlašovat do regionu, který není momentálně spuštěný, můžete se nalogovat na Kitely Transfer Station, kde budete chvíli vyčkávat na spuštění vámi zvolaného regionu.

Proč čekám na spuštění regionu?

Pokud se přihlašujete light či negrafickým klientem, včetně Second Inventory, můžete se na Kitely Transfer Station někdy “zaseknout.” Pro tento případ mějte v Inventory nachystaný LM na požadované místo, jako je třeba Kitely Merchant Sandbox.

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *