Virtuální světy

Informace o virtuálních světech

Kitely

Import varregionů v OARech a reklamní kampaň

Začátek března 2015 znamená pro Kitely další novinky.

Import varregionů do Kitely

Kromě bezpečnostních oprav ve verzi OpenSim systému je nově také možno importovat do Kitely varregiony, vytvořené mimo Kitely.
Varregion je region větší než 256×256 metrů, maximálně 8192×8192 metrů. V OpenSim světech nyní můžete vytvářet tyto regiony, které mají velikost až 16×16 klasických regionů, a zároveň se chovají jako jediný region. Jediným omezením je nutnost vytvořit region jako čtverec, se stranami o velikosti násobku 256 metrů.

Přesnou definici varregonu najdete na webu OpenSimulatoru.

Po importu do Kitely se váš OAR soubor převede na Advanced Megaregion, Kitely samotné varregiony v tuto chvíli nepodporuje. Tento převod není triviální, ale zato poté v Kitely můžete využívat nejen BulletSim fyziku, ale i pokročilejší ODE fyziku.
Z Kitely lze takový region exportovat jako Advanced Megaregion do jednoho OAR souboru, nebo vypnout nastavení megaregionu, a vyexportovat jako jednotlivé regiony do několika OAR souborů.

 

Reklamní kampaň

Kitely nedávno odstartovalo reklamní kampaň, která je prozatím velmi úspěšná. Reklamy můžete najít na webech zaměřených na uživatele SL i OpenSimu, počet webů zobrazujících reklamu se bude zvyšovat.
Kampaň přitáhla nové uživatele a zvýšil se počet prodaných položek. Kitely nyní už doručuje do více než 70 různých OpenSim světů.

 

Kitely Market Video

Video vysvětlující zásadní výhody a jednoduchost nákupu i prodeje na Kitely Marketu je natrvalo k nalezení na homepage webu Kitely.com
Můžete se na něj podívat také na Youtube:

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *