Virtuální světy

Informace o virtuálních světech

Kitely

Kitely Evergreen Island – nový sim zdarma

Stále nejste rozhodnuti, zda mít či nemít region v Kitely? Od nynějška máte další zajímavou možnost. Kdykoli si nyní vytvoříte nový region v Kitely, jednou z voleb může být nejen prázdný sim, váš vlastní OAR (OpenSim Archiv) soubor nebo univerzitní kampus, ale nově také Kitely Evergreen Island. Celý sim vytvořený jako krajinka v alpské přírodě – lesy, skály, vodopád, srub a skalnaté okolosimí. Tento sim pro vás připravili do Kitely nejúspěšnějí tvůrci, a obsah je vytvořen z optimalizovaných a nelagujících  mesh produktů.

 

Představení Kitely Evergreen Islandu

Kdykoli si vytváříte nový svět – region či souregioní – v Kitely, můžete si vybrat.
Prázdný sim je nejlepší volbou pro ty, kteří přicházejí do Kitely tvořit a stavět.
Upload OAR souboru je volbou pro stavitele, kteří už něvo vytovřili a svět chtjěí zdokonalovat, rozšiřovat nebo měnit – uploadují OAR soubor z vytvořené zálohy a pokračují v práci.
Dosud nabízené OARy, tedy soubory, které obsahují celý sim včetně terénu, byly vždy složené z freebie produktů různé kvality, které najdete kdekoli v OpenSim světech.

V Kitely se nyní rozhodli, že si zasloužíte něco víc. Chtějí, abyste se hned od začtku cítili jako doma. Abyste měli možnost používat profesionálně vytvořený a sestavený obsah, a zároveň s ním mohli dále žít a pracovat, přetvářet si ho podle svého. A abyste tohle všechno měli zadarmo.

 

Kitely-Evergreen-Island[1]

Autor fotky: Ilan Tochner, Kitely.com

 

Několik dlouholetých uživatelů Kitely pro vás připravilo Kitely Evergreen Island. Obsah není freebie, jsou to běžně prodávané a oblíbené produkty od prodejců, kteří sami patří mezi nejúspěšnější na Kitely Marketu. A vy tento obsah můžete dále používat v Kitely, kdekoli budete chtít.

Obsah je pro vás zdarma pro užití v Kitely, s Copy + Modify oprávněními. Obsah nelze exportovat v OAR souboru do jiných světů, uložit si ho do zálohy mimo Kitely, nebo si ho s sebou vzít do jiných hypergrid světů. Každý kousek tohoto světa ale lze koupit s Export oprávněním na Kitely Marketu.

Kitely Evergreen Island je také ukázkou toho, jak skvěle může vypadat svět, který je velmi dobře optimalizovaný svět, což poznáte třeba podle toho, že bude spuštěn během několika vteřin, a vyžaduje jen malé množštví výkonu serveru.

 

Tento region byl vytvořen následujícími osobami:
Ozwell Wayfarer region vytvořil a většina vybavení je jeho práce. Jeho výrobky najdete pod značkou Worlds End Landscaping & Roleplay.
Zuza Ritt může za váš nový srub, další výrobky najdete pod značkou 21strom.
Dot Matrix byla koodrinátorkou celého projektu a vybavila srub mnoha tabulemi s informacemi o Kitely a odkazy pro začátečníky v Kitely.
Tocy Sweet je autorkou grafického designu Kitely tabulek a informací, a prodává své věci pod názvem Sweet Distraction.

 

Vytvoření nového světa

Jak nyní vypadá postup při vytváření nového Kitely světa? Vyberete si cenovou variantu, počet regionů a nakonec “šablonu” světa, kde je nyní i Kitely Evergreen Island.

 

new-world-dialog-1[1]

Autor fotky: Ilan Tochner, Kitely.com

 

Původní článek v angličtině najdete na blogu virutálního světa Kitely.

 

 

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *