Virtuální světy

Informace o virtuálních světech

Kitely

Kitely Market

Kitely Market je webový e-shop, v současné době je možné zde prodávat produkty do Kitely, ale do konce roku 2013 bude Market otevřen a veškeré své produkty budete schopni prodávat do všech světů, které mají zapnutý hypergrid, a do některých dalších uzavřených gridů. Tímto můžete oslovit v budoucnu daleko více uživatelů než doposud a umožníte jim legálně získat vaše produkty. Protože Kitely Market je otevřen pro veřejnost teprve od konce srpna 2013, budete také mezi prvními prodejci, a šance najít vaše produkty velmi jednoduše je vysoká. Někteří prodejci zde během prvních pár dnů vydělali i několik stovek amerických dolarů.

Od 5. října byl zrušen poplatek za uvedení zboží na e-shop, v současné době tak můžete začít prodávat zcela bez jakýchkoli dalších nákladů.

 

V Marketu můžete prodávat za KC, které nejsou zpětně převoditelné na reálné peníze, nebo za USD. U každé položky i její variace lze individuálně nastavit, zda bude prodávána za KC, za USD nebo obě možnosti.
Chcete-li prodávat za USD, je nutné svůj účet propojit s verifikovaným PayPal účtem. Prodejce, který nemá verifikovaný PayPal účet, nemůže dostat své peníze.
Peníze, které vyděláte, vám přijdou za 45 dní. Toto je ochranná lhůta na žádosti o řešení sporných situací v případě, že by někdo chtěl prodávat vaše položky získané nelegálním způsobem.
Prodej na Kitely Marketu je velmi bezpečný a vychází maximálně vstříc prodejcům a ochraně jejich práv. Ti, kteří nemají verifikovaný PayPal účet, zde nemají šanci vydělat si reálné peníze.
Při prodeji inworld nebo na Marketu za KC jim mohou být po odhalení vydělané peníze odebrány a předány autorovi díla. Motivace podvodníků zkoušet zde různé triky tedy bude minimální.

Před zalistováním vašich položek se seznamte s pravidly vkládání produktů na Kitely Market.

 

Uvedení produktu na web je velmi jednoduché. Váš inventář je propojen přímo s vaším obchodem online, položky tedy vložte do nového produktu. Věnujte pozornost atributům vašeho produktu, jako jsou barvy nebo zaměření.
Každá položka na Kitely Market může mít až dvacet variací. Tyto variace slouží k zalistování barevných variací nebo různých dalších variací jednoho produktu. Každá variace může mít různé atributy(např. barva), má vlastní název, cenu, oprávnění (permissions) i obrázky produktu.
Díky tomuto řešení je Kitely Market velmi přehledný a uživatelsky přívětivý.

Kitely Market umožňuje také položkám nastavit nový typ oprávnění – Export permission. Tato volba umožňuje uživatelům si veškerý obsah exportovat i mimo Kitely a tam s ním nakládat libovolným způsobem. Přečtěte si více o Export permission na Kitely blogu.

Otázky a odpovědi ohledně Kitely Marketu, které byly diskutovány na OSCC 2013, a budou zajímat většinu prodejců najdete v češtině na VirtualWiki.

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *