Virtuální světy

Informace o virtuálních světech

Kitely

Freebie v Kitely

Doby, kdy váš čerstvý avatar v úplně novém OpenSim světě vypadal jako Ruth, tedy newbík v bílém tričku a džínách, už jsou pryč. Při registraci do Kitely si můžete vybrat jednoho ze sedmi výchozích avatarů, tři mužské a čtyři ženské postavy. Ani to není žádná sláva, ale pokud je krása vašeho avatara pro vás jenda z nejdůležitějších záležitostí, můžete to zdarma a rychle změnit.
Každý den roste množství nabízených produktů v Kitely Marketu, kam se registrují noví a noví tvůrci dobře známí ze Second Life. Kitely Market nenabízí položky zdarma, produkty zde nabízené musejí mít cenu nejméně 10KC. Lze tu však najít mnoho demo produktů, a díky nim i tvůrce, kteří nabízejí na svých regionech věci zdarma.

I v Kitely lze vyladit vzhled avatara zcela zdarma, především díky regionům s freebie položkami. Nejznámější je Linda Kellie Freeebie Mall 2.0 s tisícovkami různých položek všeho druhu. Tento celý region je zcela zdarma, můžete si ho stáhnout přímo od Lindy Kellie a použít v kterémkoli OpenSim světě, u sebe doma offline, a také ho najdete asi v každém OpenSim gridu jako zdroj pro všechny nově příchozí. Veškeré položky lze použít bez omezení, kopírovat je a používat je i ke komerčním účelům.

V Kitely můžete tento region plný věcí zdarma najít hned dvakrát, jednou ho hostuje Maria Korolovv regionu Linda Kellie Freebie Mall a podruhé Kat Lemieux jako Freebie Mall 2.0 
Oba regiony jsou stejné, a oba jsou zcela zdarma, můžete tu strávit libovolné množství času. V hlavní části najdete freebie mall, tedy nákupní galerii, kde je vše zdarma – dámské i pánské oblečení i kostýmy k různým příležitostem, avataři, animace pro jednoho, pro dva, taneční animace i AO, mnoho balíčků s texturami, nábytek, celé domy, balíky se sculptovanými tvary a stavebními prvky a mnoho dalšího.
Většina prodejních tabulí nemá stanovenou cenu k prodeji, pokud budete tápat, jak danou věc získat, klikněte pravým tlačítkem a hledejte Take copy, které se může skrývat až v druhé vrstvě za More…

Zdarma nejsou k mání jen položky v nákupní galerii, ale také jednotlivé části regionu. Jestli se vám cestou zalíbí traktor, maják nebo vodopád se žábou, může být váš, opět zdarma. A opět hledejte Take Copy.

FreebieMall09
Kopírování položky pomocí Take Copy
FreebieMall03
Kopírování položky v galerii pomocí Take Copy

FreebieMall07
FreebieMall06

FreebieMall08

FreebieMall05

FreebieMall02

FreebieMall01

FreebieMall04

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *