Virtuální světy

Informace o virtuálních světech

Kitely

Kitely Hypergrid Merchant Fair

První akce svého druhu se koná od neděle 18. října 2015 do neděle 1. listopadu 2015 na čtyřech regionech v Kitely.
Okolo 40 tvůrců, kteří prodávají své výrobky díky Kitely Marketu do kteréhokoli OpenSim světa, se rozhodlo vytovřit pro vás místo, kde můžete nejen nakupovat, ale také zde najdete oblíbený hunt, mnoho freebie dárků, a především prostředí, které ukazuje, nakolik je OpenSimový svět srovnatelný s ostatními virtuálními platformami.

nfjmex[1]

Autor: Ozwell Wayfarer

 Fair najdete na této stránce Kitely světa.

Přihlaste se do Kitely pomocí Firestormu nebo Singularity, pokud se chystáte teprve registrovat a přihlásit se poprvé, postupujte podle aktualizovaného návodu.
Najděte si region na mapě, nebo se do něj teleportujte tlačítkem Enter World ze webové stránky.
Chcete-li navštívit Fair s avatarem z jiného gridu, použijte hypergrid teleport, který také najdete na webové stránce světa: grid.kitely.com:8002:Kitely Hypergrid Merchant Fair

fwndkx[1]

Autor: Ozwell Wayfarer

Po teleportu do regionu se dostanete do Landing Zone, kde najdete především vystavovatele s menšími prezentacemi. Odtud se můžete vydat kterýmkoli směrem, prozkoumat okolní rozmanité krajiny, na první pohled neviditelná zákoutí a zajímavé stavby. V mnohých z nich jsou ukryty další dárky, a také truhly s pokladem, které jsou součástí huntu.

Aktualizované informace o průběžně pořádaných akcích najdete v angličtině na Kitely fóru, věnovanému prvnímu Kitely Hypergrid Merchant Fair.

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *