Virtuální světy

Informace o virtuálních světech

Kitely

Metered Worlds jsou nahrazeny regiony typu Premium Worlds

Kitely opět mění některé cenové podmínky. S okamžitou platností byly zrušeny Metered Worlds, tedy regiony, za které platíte pouze pokud je někdo používá. Zejména pokud jste uživatelé, kteří si neplatí Premium Account v Kitely, tedy neplatíte žádný pevný měsíční poplatek, a máte v Kitely nějaký svůj region, přečtěte si pozorně tento článek.

Premium Worlds (dřívější Metered Worlds) jsou světy (jeden nebo více regionů) za které jejich vlastník platí malé částky, polde toho, jak je svět využit. Pokud takový svět navštíví jiný uživatel se základním účtem, nebo přicházející z hypergridu, vlastník takového světa platí 1KC (Kitely Credit) za minutu za každého takového uživatele.
Změna, která byla vyhlášena 11. června 2014, spočívá v tom, že Premium World si může vytvořit pouze uživatel, který si platí Premium Account.
Od nynějška jsou tedy Premium Worlds bonus k placenému účtu v Kitely.

I s neplaceným účtem (Regular Account) však takový svět můžete i nadále vlastnit, například pokud si zaplatíte Premium Account a pak jej změníte na neplacený Regular Account. Premium World vám zůstane, ale nebudete schopní se do něj dostat. Budou ho moct navštěvovat pouze uživatelé s Premium účtem, pro uživatele s neplaceným účtem a pro uživatele přicházející z hypergridu bude svět nedostupný.

 

Proč Kitely dělá tuto změnu?

Metered/Premium worlds byly velmi výhodné pro všechny uživatele, a kdyby Kitely mělo desetitisíce uživatelů, bylo by to výhodné i pro provozovatele Kitely. V tuto chvíli se ale provozovatelé Kitely rozhodli, že dají přednost uživatelům, kteří jsou ochotni jim platit pravidelné měsíční poplatky. Proto jsou Premium Worlds vyhrazeny především pro tyto uživatele, kteří pomáhají Kitely se rozvíjet dál.
I přes tuto změnu je Kitely stále nejlacinějším světem, kde si můžete zřídit regiony, aniž byste věděli cokoli o jejich spávě a nastavení. V rámci Premium Account, které stojí 19.95 USD měsíčně máte možnost si v Kitley vytvořit až 5 regionů o 100 000 primech.

 

Jak se to dotkne právě vás?

Pokud si platíte Premium Account, tak k žádné změně nedochází.

Pokud si neplatíte Premium Account a máte Fixed-Price World, tedy platíte pravidelný měsíční poplatek za tento svět, tak se vás změna také nijak nedotkne.

Pokud máte neplacený Regular Account a používáte Metered, nyní Premium World, nebudete schopni tento svět navštívit a nebude ani možné, aby ho navštěvovali uživatelé, kteří mají stejně jako vy neplacený účet, nebo přicházejí z hypergridu.

 

Mám Regular Account a používám Premium World. Co mám dělat?

1. Můžete upgradovat na Premium Account, který stojí 19.95 USD měsíčně. Díky tomu budete schopni i nadále vytvářet  nové regiony typu Premium World. Všechny vaše Premium Worlds, nové i stávající, budete schopni nastavit tak, aby je mohli navštěvovat i uživatelé s neplaceným účtem a hypergrid návštěvníci. V rámci Premium Account máte možnost vytvořit až 5 Premium Worlds zdarma, na každém z nich můžete mít až 100 000 primů. Svůj vlastní Premium World budete od této chvíle navštěvovat zdarma (doteď jste platili 1KC/minutu).  A konečně, Premium účet vám umožní navštěvovat i jiné Kitely světy, které jsou přístupné jen Premium uživatelům.

2. Můžete svoje světy převést na Fixed-Price Worlds. Nejlevnější takový svět stojí 14.95 USD měsíčně. Více najdete v aktuálním článku o cenách v češtině nebo v angličtině.

3. Nemusíte dělat nic. Váš svět zůstane v Kitely, ale uživatelé s neplaceným účtem (včetná vás samotných) a uživatelé přicházející z hypergridu se do takového světa nedostanou. Navíc za něj budete platit 10KC /za region za den. Tato změna nastane 1. července 2014.

 

Můžou si noví uživatelé v Kitely stále vytvořit svůj region zdarma?

V Kitely stále platí, že nově registrovaní uživatelé si mohou vytvořit jeden vlastní svět o velikosti 1 regionu zdarma. V prvním měsíci má nový uživatel zkušebních 6 hodin, které může zdarma ve svém vlastním světě strávit. Poté mohou takový svět navštěvovat jen Premium uživatelé, a tento svět vám nebude z vašeho účtu smazán. Jestliže později upgradujete svůj účet na Premium, bude moci svůj svět opět plnohodnotně využívat.

 

Odkdy tato změna platí?

Uživatelé s neplaceným účtem již v tuto chvíli nemohou vytvéřet nové Premium Worlds.

Stávající Premium Worlds, které patří uživatelům s neplaceným účtem, zůstanou v tomto stavu do konce června 2014. od 1. července 2014 výše popsané změny nabudou platnosti v plné šíři.

Pokud jste tedy uživatelem s neplaceným účtem a máte Metered, nyní Premium World, zálohujte si tento svět, případně si nastavte svůj účet nebo svoje světy v Kitely tak, abyste je mohli dále používat.

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *