Virtuální světy

Informace o virtuálních světech

Kitely

Ještě výhodnější ceny a záruka dostatečného výkonu

Kitely mění zásadně své cenové plány, a nabízí ještě výhodnější podmínky pro cenu regionů, než dosud.

V krátkosti lze shrnout změny, které platí od 1. června 2015 takto:

Došlo na zrušení Premium účtů, tedy už neplatíte za používání regionů poplatky za strávený čas.
Ceny regionů jsou pevné, jsou stanoveny měsíčně a můžete si vybrat ze tří variant virtuálních světů. Velikost regionů si můžete sami zvolit, od 1 regionu po 4×4 regiony, a to vše za stejnou cenu.
Regiony mají nyní garantovanou velikost přidělené paměti RAM, což je nejdůležitější pro výkon regionů… Zapomeňte tedy na lagy, jak je znáte od jinud;) V Kitely i regiony s mnoha avatary a mnoha objekty nelagují.

 

Cenové plány platné od 1. června 2015

 

Starter World Standard World Advanced World
Maximální velikost světa 1 region 4 regiony 16 regiony
Počet primů 15,000 60,000 120,000
Počet avatarů 10 40 80
Dedikovaná pměť (RAM) 1024 MB 2048 MB 4096 MB
Rychlost světa Fast Faster Fastest
Cena $14.95 / měsíc $19.95 / měsíc $39.95 / měsíc

 

Jak se to týká vás, pokud již v Kitely platíte regiony

Jestliže jste majiteli staršího typu Standard nebo Advanced World, určitě rádi využijete možnost změnit svůj svět na nový typ za výhodnější ceny. V minulosti byly Advanced Worlds nabízeny za 99 USD měsíčně a Standard Worlds za 49 USD měsíčně, a to bez garantované paměti.
Pokud jste do konce května využili možnosti zaplatit si Gold nebo Premium Membership, zůstanou vám tyto možnosti tak dlouho, dokud je budete platit. Například jako majitel Gold Membership můžete mít i nyní 30 regionů v ceně tohoto poplatku. Regiony jsou stále zpoplatňovány time-based, tedy podle návštěvnosti. Toto se ale týká pouze uživatelů se starými typy Membership, nově příchozí tyto možnosti nemají a nijak se jich netýkají.

 

Virtuální svět bez lagů

Garantovaná paměť je dalším krokem k lepšímu a lepšímu zážitku ve virtuálních světech, které Kitely svým uživatelům poskytuje. Kitely jede na výkonných serverech Intel Xeon E5-2670 CPUs a SSD discích. Každý svět, tedy region nebo souostroví regionů, má zaručeno použití paměti od 1024MB do 4096MB.
Pro srovnání, regiony v SL mají podle dostupných zdrojů k dispozici maximálně 1024MB RAM (homesteady 256MB), a tato paměť není garantovaná – pokud sdílíte server s někým, kdo svůj region významně zatěžuje, můžete mít prostě smůlu a budete lagovat.

Kitely provozuje maximálně 4 světy na jednom serveru, a v případě, že je svět hodně vytížen, může mu být na tuto dobu automaticky přiděleno více zdrojů, může využívat zdrojů celého serveru jen pro sebe. To vše je v ceně, a děje se to automaticky, díky cloudové struktuře Kitely.

Další velkou výhodou Kitely je vlastní verze OpenSimu, optimalizovaná speciálně pro Kitely. Tato verze využívá vlastní Asset a Inventory služby, přizpůsobené pro použití v cloudu, a tedy výrazně rychlejší a stabilnější, než je původní OpenSim.

Způsobů, jak využít OpenSim pro práci, vzdělávání i zábavu je mnoho. Pro uživatele, kteří hledají hostovaný, veřejně přístupný  svět, o který se nemusejí technicky vůbec starat, je Kitely se svými rychlými a velmi stabilními službami za velmi výhodné ceny tou nejlepší volbou.

 

Celý příspěvek najdete na blogu Kitely.

 

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *