Virtuální světy

Informace o virtuálních světech

Kitely

Změny cen v Kitely

Od začátku roku 2014 dojde v Kitely k zásadním změnám cen za používání tohoto světa. Změny mají uživatelům zjednodušit možnosti výběru a orientaci v cenových plánech, a zároveň uživatelům nabízejí více za stejnou cenu. Ohlášené změny se týkají zatím pouze time-based regionů, tedy těch, za které bylo dosudnutné platit, pokud je jste je vy nebo někdo jiný užíval. Nutnos tplatit za vstup na regiony, které nejsou vaše, nově zcela odpadá.

Nový Premium Account

Současné programy Bronze Plan, Silver Plan a Gold Plan se zjednodušují a stane se z nich Premium Account. Bronze Plan (5USD/měsíc, 30 hodin a 2 regiony) bude zcela zrušen.

Silver Plan (20USD/měsíc, 120 hodin, 10 regionů) a Gold Plan (35USD/měsíc, neomezený čas, 20 regionů) se změní na Premium Account v ceně 19.95 USD/měsíc, v ceně je 5 regionů a neomezený čas, tedy pobyt na cizích i vlastních regionech. Získáváte tak časově  neomezený přístup kamkoli v Kitely a k tomu 5 regionů za zhruba 80 Kč měsíčně.

Navíc Silver i Gold Plan zůstanou zachovány pro jejich současné předplatitele s výhodnějšími podmínkami. Pokud si zaplatíte Silver Plan nebo Gold Plan do konce roku 2013, získáte do budoucna tyto podmínky:

Silver Plan – 20 USD/měsíc, 10 regionů, neomezený čas (místo původních 120 hodin)
Gold Plan – 35 USD/měsíc, neomezený čas a 30 regionů (místo současných 20)

Vše se to týká time-based regionů, od nynějška není nutné platit minutami za vstup na regiony ostatních. Za vstup na vlastní regiony nyní platí pouze uživatelé, kteří nemají Gold Plan, v budoucnu Premium Account.

 

Unlimited Free Access

Druhým typem regionů v Kitely jsou regiony, na které mají všichni uživatelé přístup zdarma a cenu za region platí jeho majitel, tedy typ regionů které znáte z jiných virtuálních světů. Tyto pevné ceny za regiony budou také změněny, a bude možné si vybrat více variant regionů. Regiony budou mít několik různých cenových hladin v závislosti na množství primů a počtu avatarů, které se na regionu budou nacházet.

 

Je to pro mě výhodné?

Pokud přemýšlíte o tom, zda je pro vás nabídka výhodná, zvažte ji z několika pohledů. Pokud potřebujete veřejně přístupné regiony, na kterých vy sami jako majitel budete trávit hodně času, můžete získat region už od ceny zhruba 23 Kč měsíčně (zachovaný Gold Plan), který plně spravuje někdo jiný, a který jede na velmi solidních serverech.
Za návštěvu regionů nebudete platit ani vy, ani ostatní uživatelé.

Původní příspěvek s podrobně rozepsaným postupem změn najdete na blogu Kitely.

 

 

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *