Virtuální světy

Informace o virtuálních světech

2008

Nový klub v Bohemii

Vidíte tu prázdnou pláž u jezera a osamělé molo, na které si občas chodí někdo sednout a zadumaně sleduje západ (nebo východ 🙂 ) slunce? Tak se ještě jednou běžte podívat, protože s tím je konec. Na závěr tohoto víkendu, v neděli večer, tu vyroste plážový klub s barem a otevřeným tanečním parketem. A i když to za okny mnohých z nás zrovna teď  vypadá, že léto skončilo, tak v Bohemii léto na pláži právě začíná.

 

Klub bude otevřen v neděli, 17. srpna ve 20 hodin, kdy začíná párty pro všechny, kteří mají zrovna v neděli večer čas a chuť si přijít zatančit, popovídat s přáteli a podívat se jak vypadá náš nový klub. Od osmi hraje DJ Iki, dál se uvidí;)

 

Můžete se těšit nejen na obvyklé klubové vybavení, ale také na další atrakce a překvapení, které v klubu i jeho okolí najdete. A kterých bude postupně přibývat. Přijďte se tedy podívat a dejte nám vědět, co vy na to;)

A link přímo na pláž, kdybyste snad netrefili, je tady.

 

AKTUALIZOVÁNO

Tady je pár fotek z prvního večera v klubu, který se náramně vyvedl, někteří tančili ještě ve dvě ráno. Velký dík patří taky Ikimu, že vydržel na svém postu dlouho přes půlnoc:)

Původní datum vydání: 16. srpen 2008
Fotky z plážového klubu Bohemia těsně před stavbou a v době otevření. Plážový klub Bohemia se stal na nějakou dobu československou legendou a určitě se můžete těšit na další dobové články a fotky z mnoha párty, na které někteří z nás nikdy nezapomenou…

2 COMMENTS

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *